Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
fr: Facture

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: Payment methods
fr: Modes de paiement

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
fr: Les transactions ne peuvent être réalisées qu'avec l'une des devises listées.
