Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
sk: Faktúra

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Payment methods
sk: Spôsob platby

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sk: Transakcia môže byť uskutočnená len v jednej z nasledujúcich mien.
