Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
uk: Рахунок

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Currency code
uk: Код валюти

en: Payment methods
uk: Способи оплати

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
uk: Транзакції проходять тільки в одній з перерахованих валют.
