Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
ca: Factura

en: First Name
ca: Nom

en: Last Name
ca: Cognoms

en: Currency code
ca: Codi de moneda

en: Payment methods
ca: Mètodes de pagament

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ca: Les transaccions només es poden processar en una de les monedes llistades.
