Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
es: Factura

en: First Name
es: Nombre

en: Last Name
es: Apellidos

en: Currency code
es: Código de moneda

en: Payment methods
es: Medios de pago

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
es: Las transacciones sólo se pueden procesar en una de las monedas que se listan.
