Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت
