Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
hu: Számla

en: First Name
hu: Keresztnév

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Currency code
hu: Valuta kódja

en: Payment methods
hu: Fizetési módok

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
hu: A tranzakciókat csak a kilistázott pénznemek egyikében tudja feldolgozni.
