Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Invoice
ja: 請求書

en: Last Name
ja: 姓

en: Currency code
ja: 通貨記号

en: Payment methods
ja: 決済方法

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ja: トランザクションはリストされた通貨のうち1つだけで処理できます。
