Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Invoice
lv: Rēķins

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi
