Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Invoice
nl: Factuur

en: First Name
nl: Voornaam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Payment methods
nl: Betaalwijzen

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
nl: Transacties kunnen enkel in een van de getoonde valuta worden verwerkt.

en: Order @order_number at @store
nl: Bestelling @order_number bij @store

en: Please provide a valid email address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.
