Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Invoice
ru: Счет

en: First Name
ru: Имя

en: Last Name
ru: Фамилия

en: Currency code
ru: Код валюты

en: Payment methods
ru: Методы оплаты

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
ru: Транзакции проходят только в одной из перечисленных валют.
