Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Invoice
tr: Fatura

en: First Name
tr: Adı

en: Last Name
tr: Soyadı

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: Payment methods
tr: Ödeme yöntemleri
