Payson Checkout (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Invoice
vi: Hóa đơn

en: First Name
vi: Tên

en: Last Name
vi: Họ

en: Currency code
vi: Mã tiền tệ

en: Payment methods
vi: Các phương thức thanh toán
