Payson Checkout (7.x-2.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Created
it: Creato

en: Terms
it: Termini

en: Currency code
it: Codice valuta

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
it: Le transazioni possono essere processate solamente in una delle valute elencate.

en: Order @order_number at @store
it: Ordine @order_number su @store

en: Log notifications with the full IPN during validation and processing (used for debugging).
it: Scrivi nel log le notifiche con i dati IPN integrali durante la validazione e l'elaborazione (usare per il debug).
