Payson Checkout (7.x-2.0-beta4) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Created
bg: Създадено

en: Optional
bg: По желание

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
bg: Транзакциите могат да бъдат извършени само в една от изброените валути.
