Payson Checkout (7.x-2.0-beta4) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Theme
hi: थीम

en: Created
hi: निर्मित

en: Optional
hi: वैकल्पिक
