Payson Checkout (7.x-2.0-beta4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Theme
ta: தீம்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Optional
ta: விருப்புரிமை
