Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Name
az: Ad

en: Theme
az: Tema

en: Created
az: Yaradıldı

en: Optional
az: Ehtiyacsız
