Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Name
cs: Jméno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Country code
cs: Kód země

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
cs: Transakce mohou být zpracovány pouze v jedné z uvedených měn.
