Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Name
da: Navn

en: Theme
da: Tema

en: Created
da: Oprettet

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Optional
da: Valgfrit

en: Street
da: Gade

en: City
da: By

en: Postal code
da: Postnummer

en: Terms and conditions
da: Betingelser

en: Country code
da: Landekode

en: Currency code
da: Valutakode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
da: Transactioner kan kun behandles i en valuta, der fremgår af listen.
