Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Created
de: Erstellt

en: First name
de: Vorname

en: Last name
de: Nachname

en: Street
de: Straße

en: City
de: Stadt

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Terms and conditions
de: Allgemeine Geschäftsbedingungen

en: Split
de: Trennen

en: Country code
de: Länderkennung

en: Currency code
de: Währungscode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
de: Transaktionen können nur in einer der folgenden Währungen durchgeführt werden.

en: Shipped
de: Versandt

en: Order @order_number at @store
de: Bestellung @order_number bei @store

en: Log notifications with the full IPN during validation and processing (used for debugging).
de: Protokollieren Sie Benachrichtigungen mit der vollständigen IPN während der Validierung und Verarbeitung (für die Fehlersuche).
