Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Name
eu: Izena

en: Theme
eu: Tema

en: Created
eu: Sortua

en: First name
eu: Izena

en: Last name
eu: Abizenak

en: Optional
eu: Aukerazkoa
