Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Name
fr: Nom

en: Theme
fr: Thème

en: Created
fr: Créé

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Optional
fr: Facultatif

en: Street
fr: Rue

en: City
fr: Ville

en: Postal code
fr: Code postal

en: Terms and conditions
fr: Conditions générales de vente

en: Country code
fr: Code pays

en: Currency code
fr: Code de la devise

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
fr: Les transactions ne peuvent être réalisées qu'avec l'une des devises listées.

en: Shipped
fr: Expedié

en: Combined
fr: Combiné
