Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Name
he: שם

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Created
he: נוצר

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Optional
he: אופציונאלי

en: Street
he: רחוב

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד
