Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Name
id: Nama

en: Theme
id: Tema

en: Created
id: Dibuat

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Optional
id: Pilihan

en: Street
id: Jalan

en: City
id: Kota

en: Postal code
id: Kode pos

en: Terms and conditions
id: Syarat dan ketentuan

en: Currency code
id: Kode mata uang
