Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Street
kn: ಬೀದಿ

en: Split
kn: ಸ್ಪ್ಲಿಟ್
