Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Theme
lt: Tema

en: Created
lt: Sukurta

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
lt: Sandoris gali būt atliktas tik nurodyta valiuta.

en: Shipped
lt: Išsiųsta
