Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Name
lv: Nosaukums

en: Theme
lv: Tēma

en: Created
lv: Izveidots

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Country code
lv: Valsts kods

en: Currency code
lv: Valūtas kods
