Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Name
mr: नाव

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Optional
mr: पर्यायी
