Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Name
nl: Naam

en: Theme
nl: Thema

en: Created
nl: Aangemaakt

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Optional
nl: Optioneel

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Country code
nl: Landcode

en: Currency code
nl: Valutacode

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
nl: Transacties kunnen enkel in een van de getoonde valuta worden verwerkt.

en: Shipped
nl: Verzonden

en: Order @order_number at @store
nl: Bestelling @order_number bij @store
