Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Name
nn: Namn

en: Created
nn: Laga

en: Optional
nn: Valfri

en: City
nn: By
