Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Name
oc: Nom

en: Theme
oc: Tèma

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Optional
oc: Facultatiu

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Country code
oc: Còdi del pa​ís
