Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Name
fa: نام

en: Theme
fa: پوسته

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Optional
fa: اختیاری

en: City
fa: شهر
