Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Created
pt: Criado

en: First name
pt: Nome

en: Last name
pt: Sobrenome

en: Optional
pt: Opcional

en: Street
pt: Logradouro

en: City
pt: Cidade

en: Postal code
pt: CEP

en: Country code
pt: Código do país

en: Currency code
pt: Código da moeda

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
pt: Transações só podem ser efetivadas em uma das moedas listadas.

en: Order @order_number at @store
pt: Pedido @order_number em @store
