Payson Checkout (7.x-2.0-beta5) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Name
sv: Namn

en: Theme
sv: Tema

en: Created
sv: Skapad

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Optional
sv: Valfritt

en: Street
sv: Gata

en: City
sv: Stad

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Country code
sv: Landskod

en: Currency code
sv: Valutakod

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
sv: Transaktionen kan endast behandlas i en av de listade valutorna.
