Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: Created
ast: Fechu

en: Optional
ast: Opcional
