Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Name
bo: མིང

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Optional
bo: གདམ་ཁ་ཡིན་པ
