Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Name
cy: Enw

en: Theme
cy: Thema

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Last name
cy: Cyfenw

en: Optional
cy: Dewisol

en: Street
cy: Stryd

en: City
cy: Tref

en: Postal code
cy: Cod Post
