Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Created
ga: Cruthaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: City
ga: Cathair

en: Postal code
ga: Cód Poist
