Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Name
gl: Nome

en: Theme
gl: Tema

en: Created
gl: Creado

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Optional
gl: Opcional

en: Postal code
gl: Código postal

en: Country code
gl: Código de país

en: Currency code
gl: Código de divisa
