Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Name
gu: નામ

en: Optional
gu: વૈકલ્પિક

en: City
gu: શહેર
