Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Name
is: Nafn

en: Theme
is: Þema

en: Created
is: Stofnað

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: Optional
is: Valkvætt

en: Street
is: Gata

en: City
is: Borg

en: Postal code
is: Póstnúmer

en: Country code
is: Landnúmer

en: Currency code
is: Gjaldmiðilskóði
