Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Name
kk: Аты

en: Created
kk: Құрылған

en: Optional
kk: Міндетті емес
