Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Name
mn: Нэр

en: Theme
mn: Загвар

en: Created
mn: Үүссэн

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
