Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Name
pt: Nome

en: Theme
pt: Tema

en: Created
pt: Criado

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Optional
pt: Opcional

en: Street
pt: Rua

en: City
pt: Município/Concelho

en: Postal code
pt: Código postal

en: Terms and conditions
pt: Termos e Condições

en: Split
pt: Dividido

en: Country code
pt: Código do país

en: Currency code
pt: Código da moeda
