Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Name
ro: Nume

en: Theme
ro: Temă

en: Created
ro: Creat

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Optional
ro: Opţional

en: Street
ro: Strada

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Country code
ro: Cod țară

en: Currency code
ro: Cod monedă
