Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Name
te: పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: City
te: నగరం
