Payson Checkout (7.x-2.0-beta6) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Name
tr: İsim

en: Theme
tr: Tema

en: Created
tr: Oluşturulma

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Street
tr: Cadde

en: City
tr: Şehir

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Country code
tr: Ülke kodu

en: Currency code
tr: Döviz kodu

en: Shipped
tr: Gönderildi
