Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: Theme
bs: Tema

en: Created
bs: Kreiran

en: First name
bs: Ime

en: Optional
bs: Opcionalno
