Payson Checkout (7.x-2.0-beta7) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Name
eo: Nomo

en: Created
eo: Kreita

en: Optional
eo: Nedeviga

en: City
eo: Urbo

en: Postal code
eo: Poŝtkodo
